Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Oală de ceramică - 15l pentru fermentare cu garnitură de apă și capac
432,47 lei
432,47 RON/buc.
Vas de ceramică - oală de 10l pentru murat cu garnitură de apă și capac
337,65 lei
337,65 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de cola - praf aromat pentru apă, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de cola – pudră aromată pentru apă, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Bandă pentru legarea plantelor PVC, 1,2 cm x 40m
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x9 g
145,44 lei
3,23 RON/buc.