Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Măsurarea conținutului de acid citric
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Borcănel multifuncțional, rezistent la spargere, 8 L
24,40 lei 22,97 lei
22,97 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.