Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Ceaun emailat, 10 l, din fontă
341,55 lei
341,55 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Cartușe pentru saturator SodaJoy, Kayser 10 buc.
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Dop de plută 45/37mm 5buc.
26,74 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg