Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Modul cu rezistență și ventilator, 1,5 kW – pentru afumătoare de grădină
607,79 lei
607,79 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Capac convex 30 L pentru recipient din oțel
118,18 lei
118,18 RON/buc.
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Afumătoare dragON din oțel 220 L, IQ – cu controler Wi‑Fi
7.142,84 lei
7142,84 RON/buc.
Sticlă Miss Barku 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
14,01 lei
14,01 RON/buc.
Termometru universal cu higrometru transparent, autoadeziv (-50°C până la +50°C)
12,71 lei 9,99 lei
9,99 RON/buc.
Termometru universal transparent, autoadeziv (-50°C până la +50°C)
10,76 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g