Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Set: dopuri + etichete + capișoane - 8 buc
16,09 lei
16,09 RON/buc.
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Capace fi 26 mm - 100 buc.
16,61 lei
0,17 RON/buc.
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.