Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, imprimeu „Bimber OLD”, 1 bucată
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
8,31 lei
8,31 RON/buc.
Sticlă Walker 500 ml, cu capac, 1 buc.
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.
Sticlă decorativă TYNKTURA 0,5 L, cu capac cu filet negru, lung, fi 28 mm, 1 bucată
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Carafă Stele 750ml
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.