Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.