Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.