Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 100 alb - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi 82/6 alb - 10 buc.
9,85 lei 7,78 lei
0,78 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Sticlă Mănăstirească 500 ml, cu capac, albă - 6 buc.
37,78 lei
6,30 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Recipient de fermentare cu capac 30 L
55,57 lei
55,57 RON/buc.
Recipient de fermentare 15 L cu capac și robinet
47,91 lei
47,91 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Capace pentru sticle fi28/18 - mix - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Butoi pentru murare 60L - alb, cu mânere
105,19 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Butoi pentru murături 40L - alb, mânere
80,50 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Butoi „Kiszonka” 30L - alb, cu mânere
61,54 lei 55,31 lei
55,31 RON/buc.
Butoi pentru murături 20 L – alb, cu mânere
43,10 lei 36,87 lei
36,87 RON/buc.