Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Borcan cu capacitate de 212 ml, cu capace colorate ø 66.
20,11 lei 16,87 lei
2,81 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Borcan TO 300 ml fi 66 - pachet de 12 buc.
20,64 lei
1,72 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Borcan 3 L cu capac de plastic
27,64 lei 22,71 lei
22,71 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane, cadouri model floral - 20 buc.
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Capac TO fi100 mm, galben, din plastic, cu mâner, pentru borcane din sticlă
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.