Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 2 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
21,15 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
2.594,81 lei
2594,81 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.3 PREMIUM (60 L, 60,3 mm)
2.206,49 lei
2206,49 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.1 SMART (60 L, 60,3 mm)
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Esență cu aromă de Highcastle Whisky pentru 2 L - 40 ml
18,17 lei
454,25 RON/l
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 60 L 2.2 PREMIUM
2.127,27 lei
2127,27 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum