Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
706,49 lei
282,60 RON/l
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru mic
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Sticlă Receptura 250 ml, cu capac negru, 1 buc.
4,66 lei
4,66 RON/buc.
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.
VSYPTO mešanica okusov, 15 x 3 g
28,43 lei
1,90 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.