Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de căpșuni, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
VSYPTO mešanica okusov, 15 x 3 g
28,43 lei
1,90 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, negre, 20 buc.
12,58 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.