Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticlă Walker 500 ml, cu capac, 1 buc.
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 RON/buc.
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l