Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă Wild Cherry Whiskey 40 ml
18,17 lei
454,25 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
908,50 RON/kg
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.