Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Borcan 3 L cu capac de plastic
27,64 lei 22,71 lei
22,71 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.