Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, albe semitransparente cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Bile de udare pentru plante, chihlimbar transparente, 400 ml, 4 buc.
40,50 lei 25,83 lei
6,46 RON/buc.
Bile de udare pentru plante, negre transparente, 400 ml, 4 buc.
Bile de udare pentru plante, verzi transparente, 400 ml, 4 buc.
Bile de irigare pentru plante, verzi transparente, 400 ml, 2 buc.
22,71 lei
11,36 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, transparente, 400 ml, 2 buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 4 buc.
23,62 lei 18,95 lei
4,74 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, chihlimbar transparente, 400 ml, 2 buc.
22,71 lei 16,36 lei
8,18 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre transparente, 400 ml, 2 buc.