Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml