Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimeu „Om de zăpadă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat, imprimare „Globuri”, 1 buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml