Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
Sticlă decorativă TYNKTURA 0,5 L, cu capac cu filet negru, lung, fi 28 mm, 1 bucată
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet și imprimeu „Cytrynówka”, model 1
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.