Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Sticlă Mănăstirească 500 ml, cu capac, albă - 6 buc.
37,78 lei
6,30 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, imprimeu „Bimber OLD”, 1 bucată
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
8,31 lei
8,31 RON/buc.
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
Sticlă Walker 500 ml, cu capac, 1 buc.
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Sticlă „Staromiejska” cu dop tip ciupercă, 500 ml, 1 buc.
7,65 lei
7,65 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Sticlă „Înghețată” 0,5 L cu dop, 1 buc.
9,19 lei
9,19 RON/buc.