Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 2
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Borcan twist-off 3 L și capac din plastic fi 100, cu mâner
16,36 lei
16,36 RON/buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Borcan twist-off 4 L și capac din plastic fi 100 cu mâner
20,77 lei
20,77 RON/buc.
Borcan TO 5 L și capac din plastic fi 100, cu mâner
Borcan twist-off 3 L, clești și capac din plastic fi 100, cu mâner
19,85 lei 19,73 lei
19,73 RON/buc.
Borcan TO 4 L, clești și capac din plastic fi 100, cu mâner
25,05 lei 24,92 lei
24,92 RON/buc.
Sticlă decorativă TYNKTURA 0,5 L, cu capac cu filet negru, lung, fi 28 mm, 1 bucată
7,13 lei
7,13 RON/buc.