Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă „Staromiejska” cu dop tip ciupercă, 500 ml, 1 buc.
7,65 lei
7,65 RON/buc.
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă Marasca 750 ml cu capac filetat, 1 buc.
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Sticlă plată 250 ml cu închidere ermetică
8,95 lei
8,95 RON/buc.
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Sticlă Walker 500 ml, cu capac, 1 buc.
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Sticlă Club 500 ml cu capac filetat auriu, set de 6 buc.
28,82 lei
4,80 RON/buc.