Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, imprimeu „Bimber OLD”, 1 bucată
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 1
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimeu „Brad de Crăciun”, 1 buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat și imprimeu „Fructe”, model 2
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 2
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet și imprimeu „Cytrynówka”, model 1
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă ploscuță 200 ml cu capac, imprimeu „Maimuțică”, 1 buc.