Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă Mănăstirească 500 ml, cu capac, albă - 6 buc.
37,78 lei
6,30 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă Ploscă 500 ml cu capac, 6 buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă Galon 40ml cu capac - 10 buc.
35,17 lei
3,52 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.