Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sârmă de grădinărit acoperită cu burete, verde, 10 m, fi 10mm
18,95 lei
18,95 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Sfoară de sisal 1,8 mm/115 m/250 g
17,78 lei
0,15 RON/m
Țesătură de iută 30 cm / 5 m
17,38 lei 16,61 lei
3,32 RON/m
Bandă de iută 10 cm/5 m
15,05 lei 14,26 lei
2,85 RON/m
Țesătură de iută 20 cm / 5 m
17,24 lei 13,88 lei
2,78 RON/m
Bandă de iută 5 cm / 8 m
19,85 lei 13,62 lei
1,70 RON/m
Sfoară de bumbac galbenă 2 mm/55 m/100 g
12,97 lei 10,12 lei
0,18 RON/m
Sfoară de iută 2 mm/110 m/250 g
15,57 lei
0,14 RON/m
Sfoară de iută 1,5 mm/100 m/100 g
6,36 lei
0,06 RON/m
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.