Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, negre, 20 buc.
12,58 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.