Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Pâlnie din plastic fi 35 cm
44,92 lei
44,92 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor cu fund întărit
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor
35,44 lei
35,44 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi de 65 și 80L - 5 buc.
18,56 lei
3,71 RON/buc.
Sac de bumbac - fac fum
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Sac de bumbac - semăn ferment
Sac de bumbac - schiță procesare casnică
Sac de bumbac - șuncar
Sac pentru murături - pentru butoi 30L - 5 buc.
16,36 lei
3,27 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 20 L - 5 buc.
13,38 lei
2,68 RON/buc.