Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sârmă de grădină în înveliș moale 5m x 5mm
16,36 lei 14,53 lei
2,91 RON/m
Sârmă de grădină în înveliș moale 8m x 3mm
11,30 lei
1,41 RON/m
Sârmă de grădinărit acoperită cu burete, verde, 10 m, fi 10mm
18,95 lei
18,95 RON/buc.
Sârmă galvanizată 50m x 0,8mm
11,80 lei 10,90 lei
0,22 RON/m
Sârmă de grădină plată, acoperită cu PVC 50m x 2mm
8,69 lei
0,17 RON/m
Închidere mecanică din sârmă fi40 mm - 3 buc.
13,38 lei
4,46 RON/buc.
Închidere mecanică din sârmă fi25 mm - 5 buc.
7,12 lei 5,70 lei
1,14 RON/buc.
Damigeană Dama 5L cu închidere din sârmă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L - coș din plastic, închidere cu sârmă
35,44 lei 34,40 lei
34,40 RON/buc.
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Perie pentru spălarea baloanelor - mare
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mică
30,90 lei
30,90 RON/buc.
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Perie mică pentru spălarea baloanelor
21,68 lei
21,68 RON/buc.
Perie pentru sticle 1 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.