Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
pH Metru pentru Sol
30,38 lei
30,38 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Reactiv pentru măsurarea acidității
26,09 lei
260,90 RON/l
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 235 ml, cu capac pentru agățat
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – metalică
9,40 lei 4,53 lei
4,53 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Senzor multifuncțional de calitate a aerului
354,53 lei
354,53 RON/buc.
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Borcan twist off 385ml cu capac negru fi 63, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Tester electronic de substrat 4 în 1
74,01 lei
74,01 RON/buc.
OXI Turbo - percarbonat de sodiu - 400 g
34,01 lei
85,02 RON/kg