Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
VSYPTO cu aromă de Pară și Merișor (Cranberry), 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
VSYPTO cu gust de pară și merișoare, 9g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de Pară și Merișoare, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g