Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 5 L și capac din plastic fi 100, cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Borcan twist-off 4 L și capac din plastic fi 100 cu mâner
20,77 lei
20,77 RON/buc.
Borcan twist-off 3 L și capac din plastic fi 100, cu mâner
16,36 lei
16,36 RON/buc.
Saci pentru murături - pentru butoi 130L - 3 buc.
18,82 lei
6,27 RON/buc.
Saci pentru murături - pentru butoi 240L - 3 buc.
24,53 lei
8,18 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi de 65 și 80L - 5 buc.
18,56 lei
3,71 RON/buc.
Borcan 4 L, capac colorat + furculiță sau clești
24,14 lei
24,14 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu capac și robinet DE
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, pentru murături + clești, 5L
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Butoi pentru murături 240 L albastru
389,58 lei 323,36 lei
323,36 RON/buc.
Butoi pentru murături 130 L albastru
246,74 lei 225,97 lei
225,97 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Mixer din plastic 48 cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.