Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 4 m x 5m
9,60 lei
1,92 RON/m
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 8 m x 14m
48,69 lei
48,69 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 5 m x 10m
29,35 lei
29,35 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 6 m x 6m
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 2 m x 5m
5,70 lei
1,14 RON/m
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Bilă de udare pentru plante, alb mat cu picior ceramic, 400ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Bilă de irigare pentru plante, neagră mată cu picior ceramic, 400ml
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.