Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru plante cățărătoare: 2 x 20m
45,17 lei
45,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 5m
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 2,7m
11,03 lei
11,03 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare (3,2 x 1,2 m)
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză verde, 120 ml
5,70 lei 2,71 lei
2,71 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Sârmă de grădină plată, acoperită cu PVC 50m x 2mm
8,69 lei
0,17 RON/m
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip L 100 buc.
53,10 lei 31,03 lei
0,31 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de cola - praf aromat pentru apă, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de cola – pudră aromată pentru apă, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de Căpșună și Matcha, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
VSYPTO cu aromă de pară, 100 g
VSYPTO cu aromă Green Tea Vișină, 9 g