Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Suport pentru plante – grilaj de grădină 150 x 60cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină 150 x 45cm
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Bandă de grădină cu arici, verde, 15 mm x 5 m
21,02 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Sârmă de grădină în înveliș moale 5m x 5mm
16,36 lei 14,53 lei
2,91 RON/m
Sârmă de grădină în înveliș moale 8m x 3mm
11,30 lei
1,41 RON/m