Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Duză LONG pentru generatoarele de fum dragON JET nr. 330144 și 330146
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Ace pentru agrotextil tip U 100 buc.
74,01 lei 50,26 lei
0,50 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
Irigator pentru plante – frunză transparentă cu picior ceramic, 120 ml
16,61 lei 11,81 lei
11,81 RON/buc.
Capcană metalică pentru șoareci - umană
42,97 lei 38,56 lei
38,56 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză verde cu picior ceramic, 120 ml
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Irigator pentru plante - plăcuță albă cu picior ceramic, 200 ml
19,59 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Irigator pentru plante – tablă neagră cu picior ceramic, 200 ml