Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Irigator pentru plante - plăcuță albă cu picior ceramic, 200 ml
19,59 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Irigator pentru plante – tablă neagră cu picior ceramic, 200 ml
Irigator pentru plante – frunză transparentă cu picior ceramic, 120 ml
16,61 lei 11,81 lei
11,81 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză verde cu picior ceramic, 120 ml
Irigator pentru plante – tablă neagră, 200 ml
7,24 lei 2,84 lei
2,84 RON/buc.
Irigator pentru plante – plăcuță albă, 200 ml
Irigator pentru plante – frunză transparentă, 120 ml
5,70 lei 2,71 lei
2,71 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză verde, 120 ml
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Sistem automat de udare pentru plante în ghiveci
142,84 lei
142,84 RON/buc.
Bile de udare pentru plante, negre transparente, 400 ml, 4 buc.
40,50 lei 25,83 lei
6,46 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, verzi transparente, 400 ml, 2 buc.
22,71 lei
11,36 RON/buc.