Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Balon pentru vin 54 L în coș de plastic
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L în coș de plastic
149,34 lei
149,34 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Borcan 4L cu capac negru ø 100
Borcan 3 L - 1 buc., capac auriu (fi 100)
14,53 lei 13,62 lei
13,62 RON/buc.