Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Modul distilator - reflux - degete reci
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Modul distilator - reflux - spirală dublă
367,52 lei
367,52 RON/buc.
Modul distilator - reflux - shotgun
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Agățătoare reflectorizantă pentru speriat păsările - bufniță cu clopoței
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Set cuplaj cu mufă + robinet cu bilă + racord
59,22 lei
59,22 RON/buc.
Set robinet cu bilă + racord
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Supapă cu bilă 1/8 inch
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Modul de distilator - preluare laterală - OLM
524,69 lei
524,69 RON/buc.
Modul distilator - vizor - fi 48,3mm lung. 100mm
210,38 lei
210,38 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
34,01 lei
2,83 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor – spirale reflectorizante argintii, 6 bucăți
15,32 lei
2,55 RON/buc.