Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac negru 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac bordo 6 buc.
23,75 lei 17,65 lei
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Deschizător universal 2 în 1 pentru borcane fi 66 și 82
12,97 lei
12,97 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk, 10 buc.
Capac fi 82/6 auriu - 10 buc.
9,19 lei 7,25 lei
0,72 RON/buc.
Borcane twist off 500 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,56 lei
3,09 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.