Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 15 L
86,99 lei 80,51 lei
80,51 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 25 L
101,29 lei
101,29 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 20 L
96,07 lei 93,49 lei
93,49 RON/buc.