Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
Borcan twist off 385ml cu capac negru fi 63, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Borcan 5 L cu capac din plastic
36,09 lei 28,69 lei
28,69 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Borcan TO 300 ml fi 66 - pachet de 12 buc.
20,64 lei
1,72 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg