Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Pâlnii pentru umplutoare verticale
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru umplutor vertical Browin de 5 kg, 6 buc.
Pâlnie din plastic fi 30cm
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 10 cm
8,56 lei
8,56 RON/buc.
Pâlnie din plastic alb fi 25cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Pâlnie pentru borcane 150/55 mm
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Pâlnie pentru borcane/baloane 160/40mm
Sită pentru pâlnie
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 35 cm
44,92 lei
44,92 RON/buc.
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.