Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Închidere pentru mini-seră modulară
4,01 lei 3,22 lei
3,22 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MINI-v2
3,62 lei
3,62 RON/buc.
Combustibil gel pentru încălzitoarele afumătoare 0,5 L
18,43 lei
36,86 RON/l
Borcan TO 300 ml fi 66 - pachet de 12 buc.
20,64 lei
1,72 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.