Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimeu „Brad de Crăciun”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
5,44 lei
0,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimeu „Om de zăpadă”, 1 buc.
5,44 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet și imprimeu „Cytrynówka”, model 1
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml