Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Cilindru gradat din material plastic pentru măsurători cu instrumente de măsurare a lichidelor, 25 cm
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 4 buc.
23,62 lei 18,95 lei
4,74 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 2 buc.
13,88 lei
6,94 RON/buc.
Dispozitiv de cules fructe mici, verde, din material plastic
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Mojar de bucătărie din granit cu pistil
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Lingură din plastic albă 70cm
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Termometru universal alb cu higrometru (-20°C până la +50°C) 25cm
20,11 lei 15,44 lei
15,44 RON/buc.