Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Furtun horticol, cauciuc verde închis, 25 m x 3 mm
22,45 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Borcan TO 150 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist-off 30 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
22,97 lei 21,55 lei
2,16 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.
Borcan TO 900ml fi82/6 - 8buc.
21,55 lei
2,69 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac auriu fi 82/6 - 6 buc.
3,51 RON/buc.
Borcane twist off 500 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,56 lei
3,09 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac negru 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac bordo 6 buc.
23,75 lei 17,65 lei
Borcan 212ml fi66/4 cu capac negru 6 buc.
20,11 lei 16,21 lei
2,70 RON/buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
15,44 lei
2,57 RON/buc.