Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Borcan multifuncțional cu robinet 10L
44,92 lei 40,26 lei
40,26 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 8L
42,18 lei 37,78 lei
37,78 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Borcan multifuncțional cu robinet 5L
38,15 lei 32,71 lei
32,71 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 3L
36,74 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
17,00 RON/buc.