Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sac pentru filtrarea lichiorurilor cu fund întărit
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță 100 ml + capac 8 buc.
20,63 lei 18,95 lei
2,37 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
1,90 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor
35,44 lei
35,44 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.