Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă pentru lichioruri ploscuță cu capac 200 ml 10 buc
37,77 lei 36,09 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor cu fund întărit
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor
35,44 lei
35,44 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscă 200 ml - 10 buc.
32,71 lei 31,03 lei
3,10 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri ploscuță 100 ml + capac 8 buc.
2,37 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei